A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gratulacje dla wszystkich wybranych. Demokracja polega na tym, że ktoś musi wziąć odpowiedzialność i podjąć się działania, a nie tylko komentować z boku. Każdy ma prawo angażować się w politykę, kandydować i pracować na rzecz swojej społeczności - to zawsze więcej wnosi niż sam hejt czy krytyka w internecie. Jeszcze raz gratulacje za ponowny wybór i życzenia owocnej pracy dla regionu
A ja bym chciał, aby to województwo i duże jego miasta przestały być zarządzane przez Koalicję Obywatelską. Tu wszystko wygląda jak monarchia niemalże rodzinna. Absolutyzm oświecony ze zdefiniowaną kolejką sukcesorów. Ludzie dekadami zabetonowani w tych samych gabinetach i przyspawani do tych samych stołków. To męczące. Chciałbym, aby to towarzystwo zostało przewietrzone
" Rodzina na swoim", czyli wydymajmy na maxa obywateli dla Zysku dla nas PO.
A co się niby miało zmienić. Od lat w Elblągu panuje dyktatura Wcisły w Elblągu (Jemu się wydaje, że Elbląg jest jego prywatnym miastem) Nie chcieli go mieszkańcy Elbląga w radzie miejskiej w 2013 r. to się postanowił do Senatu pchać
W ponoć demokratycznej partii KO nie było żadnych kontrkandydatów. Czyli albo tacy wspaniali liderzy albo zamordyzm. Donald wskazał palcem i reszta posłuszna jak w Rosji czy w Korei
PO zawsze było przeciw Elblągowi. Od ponad 20 lat rządzą w województwie i zawsze tak było, że dla Olsztyna wszystko, a dla Elbląga nic. Nigdy nie zrobili tak, aby podział pieniędzy między Elblągiem, a Olsztynem był sprawiedliwy
Protas powinien być niemile widziany w Elblągu, Tolkmicku, Fromborku, Braniewie. A to dlatego, że jak był Marszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego to wstrzymał decyzję w sprawie rewitalizacji Kolei Nadzalewowej
Przecież dla Elbląga to są szkodnicy, jeszcze jurija motorowki w tym gronie brakuje.
Wolę każdego z PO niz dzbana kandydata na premiera z pisuarów
W sumie do przewidzenia i bez zaskoczenia, w koncu w wyborach ludzie z Elbląga głosują na Olsztyniaków co jest coraz najmniej dziwne i niezrozumiałe! Bo Olsztyn zdegradował Elbląg do pozycji zaścianka! Ale cóż z dwojga złego wolę to niż nawiedzony pis I ich przyjaciele! Jak dojdą do wladzy to skonczy się wolność młodych kobiet w decydwaniu o sobie i swoim ciele ! Klechy juz na to czekają