UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja bym chciał, aby to województwo i duże jego miasta przestały być zarządzane przez Koalicję Obywatelską. Tu wszystko wygląda jak monarchia niemalże rodzinna. Absolutyzm oświecony ze zdefiniowaną kolejką sukcesorów. Ludzie dekadami zabetonowani w tych samych gabinetach i przyspawani do tych samych stołków. To męczące. Chciałbym, aby to towarzystwo zostało przewietrzone


Anuluj