UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PO zawsze było przeciw Elblągowi. Od ponad 20 lat rządzą w województwie i zawsze tak było, że dla Olsztyna wszystko, a dla Elbląga nic. Nigdy nie zrobili tak, aby podział pieniędzy między Elblągiem, a Olsztynem był sprawiedliwy