UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PO zawsze było przeciw Elblągowi. Od ponad 20 lat rządzą w województwie i zawsze tak było, że dla Olsztyna wszystko, a dla Elbląga nic. Nigdy nie zrobili tak, aby podział pieniędzy między Elblągiem, a Olsztynem był sprawiedliwy


Anuluj