Wybrany wątek opinii

Przecież dla Elbląga to są szkodnicy, jeszcze jurija motorowki w tym gronie brakuje.
Wrogie przejecie (2026.03.09)
@Wrogie przejecie - co to szkodników jesteś bezapelacyjnie pierwszy polexit czy jaki tam dzisiaj nick na chodzie
nielubiekaczek (2026.03.09)
Powrót do komentarzy