Wybrany wątek opinii
Przecież dla Elbląga to są szkodnicy, jeszcze jurija motorowki w tym gronie brakuje.
Do moderacji
Odpowiedz
15
5
@Wrogie przejecie - co to szkodników jesteś bezapelacyjnie pierwszy polexit czy jaki tam dzisiaj nick na chodzie
Do moderacji
Odpowiedz
2
1