Wybrany wątek opinii

Protas powinien być niemile widziany w Elblągu, Tolkmicku, Fromborku, Braniewie. A to dlatego, że jak był Marszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego to wstrzymał decyzję w sprawie rewitalizacji Kolei Nadzalewowej
(2026.03.09)
Protas to jest dobry pan, jak był w urzędzie miasta w Tolkmicku to ofiarował dla biblioteki książkę. Na stronie internetowej gminy była relacja z tego wielkiego wydarzenia
Dumny Tolkmiczanin (2026.03.09)
Powrót do komentarzy