Wybrany wątek opinii
Protas powinien być niemile widziany w Elblągu, Tolkmicku, Fromborku, Braniewie. A to dlatego, że jak był Marszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego to wstrzymał decyzję w sprawie rewitalizacji Kolei Nadzalewowej
Do moderacji
Odpowiedz
19
4
Protas to jest dobry pan, jak był w urzędzie miasta w Tolkmicku to ofiarował dla biblioteki książkę. Na stronie internetowej gminy była relacja z tego wielkiego wydarzenia
Do moderacji
Odpowiedz
6
1