UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratulacje dla wszystkich wybranych. Demokracja polega na tym, że ktoś musi wziąć odpowiedzialność i podjąć się działania, a nie tylko komentować z boku. Każdy ma prawo angażować się w politykę, kandydować i pracować na rzecz swojej społeczności - to zawsze więcej wnosi niż sam hejt czy krytyka w internecie. Jeszcze raz gratulacje za ponowny wybór i życzenia owocnej pracy dla regionu

Roksana S.

Anuluj