Wybrany wątek opinii

Wolę każdego z PO niz dzbana kandydata na premiera z pisuarów
(2026.03.09)
boś the bill i to do kwadratu bo po pijaku robiony
nie wszystko co rude to złoto (2026.03.09)
Ha ha, ten dzban ora merytorycznie każdego z po.
(2026.03.09)
Ora to w jakim języku? On orze czerepy wyznawcom.
(2026.03.09)
Ten po lewej orze kogo może
(2026.03.09)
dlaczego nie są kasowane obraźliwe slogany kierowane pod adresem opozycji
(2026.03.09)
Kolejny erudyta, jeden ora cokolwiek to znaczy, drugi nie wie co to slogan. Tacy to są wyznawcy kaczlabadu, towarzysze tęskniący za minionym systemem, nieco mocno niedokształceni, nierozgarnięci którym nikt nie wmówi, że czarne jest czarne, wszystko powtórzą za swoimi bożkami bez żadnej refleksji.
(2026.03.09)
Powrót do komentarzy