Wybrany wątek opinii
Wolę każdego z PO niz dzbana kandydata na premiera z pisuarów
Do moderacji
Odpowiedz
12
18
boś the bill i to do kwadratu bo po pijaku robiony
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Ha ha, ten dzban ora merytorycznie każdego z po.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Ora to w jakim języku? On orze czerepy wyznawcom.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Ten po lewej orze kogo może
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
dlaczego nie są kasowane obraźliwe slogany kierowane pod adresem opozycji
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Kolejny erudyta, jeden ora cokolwiek to znaczy, drugi nie wie co to slogan. Tacy to są wyznawcy kaczlabadu, towarzysze tęskniący za minionym systemem, nieco mocno niedokształceni, nierozgarnięci którym nikt nie wmówi, że czarne jest czarne, wszystko powtórzą za swoimi bożkami bez żadnej refleksji.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1