UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co się niby miało zmienić. Od lat w Elblągu panuje dyktatura Wcisły w Elblągu (Jemu się wydaje, że Elbląg jest jego prywatnym miastem) Nie chcieli go mieszkańcy Elbląga w radzie miejskiej w 2013 r. to się postanowił do Senatu pchać