A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jawamwójtaniewybierałem - piszesz o czarnku suskim kowalskim i innych?
@Wrogie przejecie - co to szkodników jesteś bezapelacyjnie pierwszy polexit czy jaki tam dzisiaj nick na chodzie
A ja myślałam, że to zdjęcie z sądu z ławy oskarżonych.
Hit numer JEDEN
Gdzie paliwo po 5,19 złotych obiecane przez Donalda Tuska. Rzeczywistość pokazuje fałsz i hipokryzję Tuska i KO. Dalej na nich głosujcie to będziemy niemiecko-ruską kolonią.
@bra - polexit-w kiblu za rurą
Niech giertych głosy przeliczy, to nie jest możliwe by wódz dostał 12 głosów na "nie" 😂
@bra - Spytaj Donalda Trampa, wolisz być sowiecką republiką, oni się dogadali.
Komuny ciąg dalszy🤦 Konkurencji nie ma, bo nie może być. Wybory gdzie jest jeden kandydat🤣
Czerwony portel promuje swoich idoli, żenada