UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co się niby miało zmienić. Od lat w Elblągu panuje dyktatura Wcisły w Elblągu (Jemu się wydaje, że Elbląg jest jego prywatnym miastem) Nie chcieli go mieszkańcy Elbląga w radzie miejskiej w 2013 r. to się postanowił do Senatu pchać


Anuluj