Wybrany wątek opinii

PO zawsze było przeciw Elblągowi. Od ponad 20 lat rządzą w województwie i zawsze tak było, że dla Olsztyna wszystko, a dla Elbląga nic. Nigdy nie zrobili tak, aby podział pieniędzy między Elblągiem, a Olsztynem był sprawiedliwy
(2026.03.09)
A głupki nadal na nich głosują
(2026.03.09)
Powrót do komentarzy