Wybrany wątek opinii
Panie mieszkaniec, liczba ludzi w Elblągu spada na łeb na szyję. Zakłady się zamykają lub przenoszą. O jakich korkach pan piszesz? Zaraz tu będzie jak w Czarnobylu.
Do moderacji
Odpowiedz
36
83
@Realista. - tu kupuja mieszkania, a pracują w gdańsku
Do moderacji
Odpowiedz
44
4
Bzdura
Do moderacji
Odpowiedz
9
20
@Realista. - Następnym palma odbija
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
"Bzdura" jakie to opiniotwórcze. Takie są realia. Mieszkania idą na pniu. To i się budują nowe kwadraty. Ludzie na zdalnym. Ludzie na hybrydzie. Raz w tygodniu się pojawi w biurze. Mieszka w Elblągu, pracuje w Gdańsku. W Gdańsku na peryferiach już budują za obwodnicą. A na wtórnym rynku mieszkania po 13tys metr. Na dzielnicy Kowale czytaj smród Szadółki. Powoli się meldują w Elblągu co by koszty uzyskania dochodu w PIT wyższe zapisać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0