UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyburzajcie stare i budujcie wyższe nowe z podziemnymi parkingami. tak to ma wygladac bo za kilkadziesiat lat to bedzie jedno wielkie getto
Wyburzajcie stare i budujcie wyższe nowe z podziemnymi parkingami. tak to ma wygladac bo za kilkadziesiat lat to bedzie jedno wielkie getto