UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyburzajcie stare i budujcie wyższe nowe z podziemnymi parkingami. tak to ma wygladac bo za kilkadziesiat lat to bedzie jedno wielkie getto


Anuluj