Wybrany wątek opinii
Dwa dni temu jechałem z fromborskiej na wysokości Aldi przez królewiecka do świateł że skrzyżowaniem z Piłsudskiego równo 20 minut....
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Wysyłam milicję do ciebie...
Do moderacji
Odpowiedz
0
1