UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Bzdura" jakie to opiniotwórcze. Takie są realia. Mieszkania idą na pniu. To i się budują nowe kwadraty. Ludzie na zdalnym. Ludzie na hybrydzie. Raz w tygodniu się pojawi w biurze. Mieszka w Elblągu, pracuje w Gdańsku. W Gdańsku na peryferiach już budują za obwodnicą. A na wtórnym rynku mieszkania po 13tys metr. Na dzielnicy Kowale czytaj smród Szadółki. Powoli się meldują w Elblągu co by koszty uzyskania dochodu w PIT wyższe zapisać.