UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super każdy musi się sparzyć na własnej skórze. Trzeba być cepem żeby 30% dochodów przeznaczać na dzierżawę auta. A potem przed wykupem skamlanie na Facebook. Leasing oddam, cesji dokonam bo zapomniałeś o wykupie. Bo zapewne jesteś gość i masz też kredyt hipoteczny albo wynajem kolejne 30% pensji. A do Biedronki w kapturze hrabia i wszystko co najtańsze poproszę; )