UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
W swoim czasie planowana była inwestycja poszerzenia ulicy Królewieckiej aż do zbiegu z Fromborską. Nawet zostało to przewidziane wiele lat wcześniej czego dowodem jest szeroki pas zieleni po północnej stronie Królewieckiej na odcinku od skrzyżowania z Piłsudskiego. W załączeniu obrazek MPZP. Dawno temu widziałem tą koncepcję. Jeśli pamięć mnie nie myli to również przewidziany był pas na linię tramwajową. No ale Władze miasta widać zaniechały tej koncepcji czego dowodem jest budowa ronda przy Królewieckiej/Fromborskiej. No nie dziwie się im. Miasto się wyludnia i zapewne założyli, ze to właściwy kierunek "rozwoju" miasta. Za 10 lat Elbląg będzie miał pewnie ze 20 tysięcy mieszkańców mniej. No wiec po co inwestować? I tak wszyscy uciekną stąd ponieważ tutaj raczej nie ma widoków na dobrze płatną pracę. Upadek, upadek i miernota. Takie mamy czasy.
Malkontent