A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skutki patodeweloperki w wykonaniu cwaniaków i chachmeciarzy z KO.
Też uważam, że jest to panikarstwo. Te mieszkania nie powstają po to by w nich ktoś mieszkał, ja mam kilkanaście mieszkań a mieszkam w lesie, by nie musieć oglądać codziennie tych twarzy. Wole toważystwo łosia, sarny, bobra... Gdy mam potrzebę zakupów jest ecomers, gdy chcę zjeść w restauracji - cyk pyk lot do Paryża, Genui i już.
Od czasu gdy uwłaszczyli się czerwoni na naszym majątku resztę sprzedają gdzie się da i komu się da... I co was dziwi?
Jeszcze jest tyle miejsc niezagospodarowanych w Polsce dla takich jak pan mieszkaniec więc na co pan czekasz?
Zgadzam się jednak, że liczba "trumien na kółkach" istotnie rośnie, to nie są samochody, o saochodzie możemy mówić przy kwotach powyżej 500 tys.
M. M juch
Od mamusi i tatusia
Jak to elbląg, wybudowali basen brak parkingów chociaż 3/4 starego basenu leży odłogiem, Wybudowali drogę do leśniczówki i dalej siedlisko żab i koniec, .... Jeśli chodzi o auta to połowa to szmelc z niemiec a na staer piwyżej 10 lat piwinien być duży podtek a powyżej 15 zakaz sprowadzania. Niemcy zrobili z nas z pomocą rządzących śmietnik europy.
@Prezes z Lasu - I wypowiedział się mądry 😆
z 800+