101
11.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Skutki patodeweloperki w wykonaniu cwaniaków i chachmeciarzy z KO.
Jawamwojtaniewybierałem (2026.02.11)
Też uważam, że jest to panikarstwo. Te mieszkania nie powstają po to by w nich ktoś mieszkał, ja mam kilkanaście mieszkań a mieszkam w lesie, by nie musieć oglądać codziennie tych twarzy. Wole toważystwo łosia, sarny, bobra... Gdy mam potrzebę zakupów jest ecomers, gdy chcę zjeść w restauracji - cyk pyk lot do Paryża, Genui i już.
Prezez z Lasu (2026.02.11)
Od czasu gdy uwłaszczyli się czerwoni na naszym majątku resztę sprzedają gdzie się da i komu się da... I co was dziwi?
(2026.02.11)
Jeszcze jest tyle miejsc niezagospodarowanych w Polsce dla takich jak pan mieszkaniec więc na co pan czekasz?
(2026.02.11)

info

9  
  17
Zgadzam się jednak, że liczba "trumien na kółkach" istotnie rośnie, to nie są samochody, o saochodzie możemy mówić przy kwotach powyżej 500 tys.
Prezes z Lasu (2026.02.11)
M. M juch
(2026.02.11)

info

1  
  1
Od mamusi i tatusia
(2026.02.11)
Jak to elbląg, wybudowali basen brak parkingów chociaż 3/4 starego basenu leży odłogiem, Wybudowali drogę do leśniczówki i dalej siedlisko żab i koniec, .... Jeśli chodzi o auta to połowa to szmelc z niemiec a na staer piwyżej 10 lat piwinien być duży podtek a powyżej 15 zakaz sprowadzania. Niemcy zrobili z nas z pomocą rządzących śmietnik europy.
Joachim struz (2026.02.11)
@Prezes z Lasu - I wypowiedział się mądry 😆
Chalyna (2026.02.11)
z 800+
(2026.02.11)