UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Też uważam, że jest to panikarstwo. Te mieszkania nie powstają po to by w nich ktoś mieszkał, ja mam kilkanaście mieszkań a mieszkam w lesie, by nie musieć oglądać codziennie tych twarzy. Wole toważystwo łosia, sarny, bobra... Gdy mam potrzebę zakupów jest ecomers, gdy chcę zjeść w restauracji - cyk pyk lot do Paryża, Genui i już.
Prezez z Lasu