A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Prezez z Lasu - Też lubię czochrać starej bobra.
@Jawamwojtaniewybierałem - Polexit!co słychać u Lolki?a mama karolci zdrowa?
Problem to będzie ale na warszawskiej i nowodworskiej kiedy jeszcze wybudują to co jest już zaprojektowane i myślisz że to kogoś obchodzi ? Ulice będą zablokowane do ronda mostu europejskiego, już takie sytuacje bywały....
@Joachim struz - Powiadasz staer, piwyżej, podtek. A co w sumie chciałeś powiedzieć?
To nie jedyne miejsce... tak samo jest na łęczyckiej i oklulniku czy gronowe górnym, już dawno mówiłem że potrzebna jest obowdnica i jakieś dodakowe pasy albo chociaż zaprzestanie wyprzedawania działek lub wydawanie zgód na budowy osiedli w już zakorkownych dzielnicach ebląga
Dobrze ze zrobili rondo na Królewieckiej bo wyjazd z Fromborskiej w lewo na Braniewo był istnym koszmarem, bo użytkownicy nr rej NE nie mają w zwyczaju przepuszczać NEB czy NBR to było straszne przeżycie. Ukłon ze ktoś to wymyślił, ale jak Pan mówi będzie masakra bo już korkuje sie Fromborska i zaraz zaczną wyjeżdżać mieszkańcy z tamtych osiedli i koniec. Na zjeździe na ogólna tez by sie przydało rondo a nie światła ale tu jest pętla tramwajowa i co z tym teraz zrobić.
Pojedż do trójmiasta to zobaczysz prawdziwe korki i jak powstają na każdym kroku budynki prawdziwe 17 piętrowe a nie miniaturki jak w Elblągu i jaki tam ruch tranzytowy i na lotnisko i do portów
Jaki miasto ma pomysł? zamkną oczy i po kłopocie. to nie my winni to ludzie robią tłok.
W planach koncepcyjnych widnieje przedluzenie Ogolnej az do Krolewieckiej, tuz obok nowego osiedla budowanego przez Ekobud. Ale to raczej odlegla przyszlosc, jesli w ogole sie zmaterializuje. Mogloby by to moze chociaz czesciowo przesunac ruch z Krolewieckiej, ale nadal nie pomoze na Kosciuszki.
Komentatorze BŁĘDY - do szkoły, albo nie pisać bo wstyd!