Wybrany wątek opinii
Jak to elbląg, wybudowali basen brak parkingów chociaż 3/4 starego basenu leży odłogiem, Wybudowali drogę do leśniczówki i dalej siedlisko żab i koniec, .... Jeśli chodzi o auta to połowa to szmelc z niemiec a na staer piwyżej 10 lat piwinien być duży podtek a powyżej 15 zakaz sprowadzania. Niemcy zrobili z nas z pomocą rządzących śmietnik europy.
Do moderacji
Odpowiedz
17
10
@Joachim struz - Powiadasz staer, piwyżej, podtek. A co w sumie chciałeś powiedzieć?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0