Wybrany wątek opinii

Jak to elbląg, wybudowali basen brak parkingów chociaż 3/4 starego basenu leży odłogiem, Wybudowali drogę do leśniczówki i dalej siedlisko żab i koniec, .... Jeśli chodzi o auta to połowa to szmelc z niemiec a na staer piwyżej 10 lat piwinien być duży podtek a powyżej 15 zakaz sprowadzania. Niemcy zrobili z nas z pomocą rządzących śmietnik europy.
Joachim struz (2026.02.11)
@Joachim struz - Powiadasz staer, piwyżej, podtek. A co w sumie chciałeś powiedzieć?
(2026.02.11)
Powrót do komentarzy