UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak to elbląg, wybudowali basen brak parkingów chociaż 3/4 starego basenu leży odłogiem, Wybudowali drogę do leśniczówki i dalej siedlisko żab i koniec, .... Jeśli chodzi o auta to połowa to szmelc z niemiec a na staer piwyżej 10 lat piwinien być duży podtek a powyżej 15 zakaz sprowadzania. Niemcy zrobili z nas z pomocą rządzących śmietnik europy.
Joachim struz