UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Też uważam, że jest to panikarstwo. Te mieszkania nie powstają po to by w nich ktoś mieszkał, ja mam kilkanaście mieszkań a mieszkam w lesie, by nie musieć oglądać codziennie tych twarzy. Wole toważystwo łosia, sarny, bobra... Gdy mam potrzebę zakupów jest ecomers, gdy chcę zjeść w restauracji - cyk pyk lot do Paryża, Genui i już.

Prezez z Lasu

Anuluj