UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze jest tyle miejsc niezagospodarowanych w Polsce dla takich jak pan mieszkaniec więc na co pan czekasz?
Jeszcze jest tyle miejsc niezagospodarowanych w Polsce dla takich jak pan mieszkaniec więc na co pan czekasz?