122
09.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ciekawe ilu z nich pracuje na czarno ? a jak dojdzie do emerytury to będą skomleć, że grosze dostają. Cwaniactwo polaka.
(2026.02.09)

info

17  
  5
@dawca-Pracodawca - Dla was najlepiej byłoby żeby pracownik zaiwaniał za miskę ryżu.
(2026.02.09)
Ej doktor, może rolkę zrób o tym!
(2026.02.09)

info

7  
  3
To jest wasz wybór lenie, pracujący was utrzymują a wy tylko narzekacie bo nic nie potraficie. W Polsce jest ponad 500 tys. bezrobotnych znaczna część to trwale bezrobotni nie poszukujący pracy i równocześnie ponad 1 100 000 obcokrajowców pracujących. To jest prawda o polskich bezrobotnych.
(2026.02.09)
@rumcajs - Nie rozumiem minusujących ten komentarz. Dokładamy pieniądze do utrzymania infrastruktury sportowej, by grali tu Ukraińcy. Do piłki ręcznej kobiet, która swoje lata świetności ma dawno za sobą, do kopaczy w czwartej lidze rozgrywkowej, do tego, by siatkarki tu sobie pograly. A są zdecydowanie ważniejsze priorytety. Może by tak urząd przewietrzyć.
(2026.02.09)
Zostań zatem pracodawcą tzw. Januszem biznesu, nawet przyjezdni to potrafią. Dla niektórych to i to zbyt wiele.
(2026.02.09)
kolejny sukces rządu
(2026.02.09)
To teraz widzisz, ile PIS nakradł. Nie pracują a stać ich na wywczasy.
bfhbf (2026.02.09)
@dawca-Pracodawca - Dawca-pracodawca Pewnie masz takie doświadczenie, że ludzie bez kalifikacji żadają nie wiadomo ile. Ja natomiast mam doświadczenie zupełnie inne - niewazne, ze masz studia (kilka kierunków), ze masz doświadczenie na róznych stanowiskach, że posługujesz się nowoczesnymi narzedziami i tak oferta to najniższa krajowa albo niewiele więcej.
(2026.02.09)
Niektórzy mają w tym chwilowy biznes więc ważne aby zostać bezrobotnym- są korzyści A tak w ogóle przygotujmy się na bezrobocie bo we Francji, Włoszech it'd to normalne i u nas w Polsce będzie coraz więcej bezrobocia
(2026.02.09)

info

13  
  2