Wybrany wątek opinii
no to ja czekam aż nasze władze z nissanem na czele odkryją karty i pokażą ilu to inwestorów zewnętrznych przyciągneli do miasta w ciągu ostatnich 2 lat. Czekam tez na ich pomysły aby takowych zachęcić do inwestowania w mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
70
22
@rumcajs - Nie rozumiem minusujących ten komentarz. Dokładamy pieniądze do utrzymania infrastruktury sportowej, by grali tu Ukraińcy. Do piłki ręcznej kobiet, która swoje lata świetności ma dawno za sobą, do kopaczy w czwartej lidze rozgrywkowej, do tego, by siatkarki tu sobie pograly. A są zdecydowanie ważniejsze priorytety. Może by tak urząd przewietrzyć.
Do moderacji
Odpowiedz
27
1