Wybrany wątek opinii
I po co siać taki defetyzm ? Pracy jest mnóstwo, tylko niestety wymagania finansowe niedoszłych pracowników mają się nijak do wykształcenia, doświadczenia i zaangażowania. Wystarczy spojrzeć na propozycje P. U.P. a także na rynek nieoficjalny. Dlatego, proponuję zająć się również osobami bezrobotnymi, ich roszczeniami.
Do moderacji
Odpowiedz
47
81
@dawca-Pracodawca - Dla was najlepiej byłoby żeby pracownik zaiwaniał za miskę ryżu.
Do moderacji
Odpowiedz
23
7
Zostań zatem pracodawcą tzw. Januszem biznesu, nawet przyjezdni to potrafią. Dla niektórych to i to zbyt wiele.
Do moderacji
Odpowiedz
7
14
@dawca-Pracodawca - Dawca-pracodawca
Pewnie masz takie doświadczenie, że ludzie bez kalifikacji żadają nie wiadomo ile. Ja natomiast mam doświadczenie zupełnie inne - niewazne, ze masz studia (kilka kierunków), ze masz doświadczenie na róznych stanowiskach, że posługujesz się nowoczesnymi narzedziami i tak oferta to najniższa krajowa albo niewiele więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
17
4
Nie wiem jakie masz doświadczenie z pewnością gdzieś pracujesz i godzisz się na coś albo zawsze aktywnie możesz szukać pracy posiadając zatrudnienie. Opisałeś pracę specjalisty w danej branży. Nie róbmy demagogii, że studia robią z człowieka demona pracy. A kilka fakultetów to żaden plus tylko często szpagat w ścieżce edukacji. Doświadczenie albo przyuczenie i widać kto jest kto, samodzielność, zadaniowy charakter pracy, rzetelność. Firmy mają stworzone takie zespoły, że aplikują setki, a wybiera się najlepszych.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0