UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niektórzy mają w tym chwilowy biznes więc ważne aby zostać bezrobotnym- są korzyści A tak w ogóle przygotujmy się na bezrobocie bo we Francji, Włoszech it'd to normalne i u nas w Polsce będzie coraz więcej bezrobocia