UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@rumcajs - Nie rozumiem minusujących ten komentarz. Dokładamy pieniądze do utrzymania infrastruktury sportowej, by grali tu Ukraińcy. Do piłki ręcznej kobiet, która swoje lata świetności ma dawno za sobą, do kopaczy w czwartej lidze rozgrywkowej, do tego, by siatkarki tu sobie pograly. A są zdecydowanie ważniejsze priorytety. Może by tak urząd przewietrzyć.


Anuluj