UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dawca-Pracodawca - Dawca-pracodawca Pewnie masz takie doświadczenie, że ludzie bez kalifikacji żadają nie wiadomo ile. Ja natomiast mam doświadczenie zupełnie inne - niewazne, ze masz studia (kilka kierunków), ze masz doświadczenie na róznych stanowiskach, że posługujesz się nowoczesnymi narzedziami i tak oferta to najniższa krajowa albo niewiele więcej.


Anuluj