UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@rumcajs - Nie rozumiem minusujących ten komentarz. Dokładamy pieniądze do utrzymania infrastruktury sportowej, by grali tu Ukraińcy. Do piłki ręcznej kobiet, która swoje lata świetności ma dawno za sobą, do kopaczy w czwartej lidze rozgrywkowej, do tego, by siatkarki tu sobie pograly. A są zdecydowanie ważniejsze priorytety. Może by tak urząd przewietrzyć.