UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niektórzy mają w tym chwilowy biznes więc ważne aby zostać bezrobotnym- są korzyści A tak w ogóle przygotujmy się na bezrobocie bo we Francji, Włoszech it'd to normalne i u nas w Polsce będzie coraz więcej bezrobocia


Anuluj