UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niektórzy mają w tym chwilowy biznes więc ważne aby zostać bezrobotnym- są korzyści A tak w ogóle przygotujmy się na bezrobocie bo we Francji, Włoszech it'd to normalne i u nas w Polsce będzie coraz więcej bezrobocia