UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@dawca-Pracodawca - Dawca-pracodawca Pewnie masz takie doświadczenie, że ludzie bez kalifikacji żadają nie wiadomo ile. Ja natomiast mam doświadczenie zupełnie inne - niewazne, ze masz studia (kilka kierunków), ze masz doświadczenie na róznych stanowiskach, że posługujesz się nowoczesnymi narzedziami i tak oferta to najniższa krajowa albo niewiele więcej.