A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Uśmiechamy się, nic to.
Nie wiem jakie masz doświadczenie z pewnością gdzieś pracujesz i godzisz się na coś albo zawsze aktywnie możesz szukać pracy posiadając zatrudnienie. Opisałeś pracę specjalisty w danej branży. Nie róbmy demagogii, że studia robią z człowieka demona pracy. A kilka fakultetów to żaden plus tylko często szpagat w ścieżce edukacji. Doświadczenie albo przyuczenie i widać kto jest kto, samodzielność, zadaniowy charakter pracy, rzetelność. Firmy mają stworzone takie zespoły, że aplikują setki, a wybiera się najlepszych.
Demagog się znalazł.
Rządzą krajem od ponad 20lat a wy się dziwicie że jest kiła. Raz po raz pis i to takie odbijanie piłeczki. A wy cebulaki? nawet mi waz nie żal.
Tak rośnie nam pokolenie dej dej dej. Socjal lepszy niż etat.
No to niech dalej wyborcy co mają zamiast mózgu serce kapusty głosują na swoją partię ładnych krawacikow.
@Luber - Raczej partie uśmiechniętych. Bo krawacikow wszystkie podobne.
GŁOSUJCIE DALEJ NA KO, to będziecie w zimę w sandałach chodzić !
Wiosna już niedługo będziecie mogli jechać do niemca na szparagi !
Misiek dwa lata temu przekonywał że to będzie dobry czas dla Elbląga. Dziś już wiemy że kłamał jak każdy KOwiec. Pora na jego odwołanie w demokratycznym referendum. Rada miejska także do odwołania i to bez dwóch zdań.