UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rządzą krajem od ponad 20lat a wy się dziwicie że jest kiła. Raz po raz pis i to takie odbijanie piłeczki. A wy cebulaki? nawet mi waz nie żal.
Fer
Rządzą krajem od ponad 20lat a wy się dziwicie że jest kiła. Raz po raz pis i to takie odbijanie piłeczki. A wy cebulaki? nawet mi waz nie żal.
Fer