UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rządzą krajem od ponad 20lat a wy się dziwicie że jest kiła. Raz po raz pis i to takie odbijanie piłeczki. A wy cebulaki? nawet mi waz nie żal.

Fer

Anuluj