A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co jest Brygada!!!!! coście tak cicho, uśmiechnijcie się. 🤣🤣🤣
Takie wiadomości to miód na moje uszy.
Masakra
Zawsze gdy rządzi PO to jest wielkie bezrobocie, większość to już zauważyła
Uwaga!!! Po co bic piané, w Egu normalnej pracy, podkreslam normalnej nie znajdziesz. Zostaja odpady do fizycznej, ewentualnie dyskonty bo tak naprawde to miasto utrzymuje administracja publiczna i wojsko i sluzby.
Praca dla normalnych nie istnieje bo tu tylko uklad.
20 gospodarka świata! Pasmo sukcesów naszego nierządu, a Wy malkontenci wiecznie narzekający. Uśmiechnijcie się brygada! Pamiętajcie jeszcze wszystko co "najlepsze" przed nami.
O ile będzie cię stać na sandały...
Uśmiechamy się kochani. Co tacy smutasy, jedzmy Prince Polo i pijmy polskie wina.
A może Elblążanie wezmą przykład z Krakusów i referendum przeprowadzą.
bezrobocie rośnie sprzedali rolników górników kolejarzy i zadłużają Polskę o miliard dziennie tak sobie wybraliście
@usmiechniety wojtek - Może odwrotnie, tylko nienormalny nie znajdzie dla siebie pracy. Nic nie umiem, wykształcenia nie mam, języków nie znam ale chcę normalną pracę z pensją prezesa banku.