122
09.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co jest Brygada!!!!! coście tak cicho, uśmiechnijcie się. 🤣🤣🤣 Takie wiadomości to miód na moje uszy.
Druch (2026.02.10)

info

5  
  0
Masakra
umbra (2026.02.10)

info

3  
  0
Zawsze gdy rządzi PO to jest wielkie bezrobocie, większość to już zauważyła
(2026.02.10)

info

6  
  0
Uwaga!!! Po co bic piané, w Egu normalnej pracy, podkreslam normalnej nie znajdziesz. Zostaja odpady do fizycznej, ewentualnie dyskonty bo tak naprawde to miasto utrzymuje administracja publiczna i wojsko i sluzby. Praca dla normalnych nie istnieje bo tu tylko uklad.
usmiechniety wojtek (2026.02.10)
20 gospodarka świata! Pasmo sukcesów naszego nierządu, a Wy malkontenci wiecznie narzekający. Uśmiechnijcie się brygada! Pamiętajcie jeszcze wszystko co "najlepsze" przed nami.
Skarabeusz (2026.02.10)

info

4  
  0
O ile będzie cię stać na sandały...
Bezproblemowy (2026.02.10)
Uśmiechamy się kochani. Co tacy smutasy, jedzmy Prince Polo i pijmy polskie wina.
POlaku uśmiechaj się (2026.02.10)

info

5  
  2
A może Elblążanie wezmą przykład z Krakusów i referendum przeprowadzą.
Tak sobie myślę (2026.02.10)

info

3  
  2
bezrobocie rośnie sprzedali rolników górników kolejarzy i zadłużają Polskę o miliard dziennie tak sobie wybraliście
(2026.02.10)

info

6  
  2
@usmiechniety wojtek - Może odwrotnie, tylko nienormalny nie znajdzie dla siebie pracy. Nic nie umiem, wykształcenia nie mam, języków nie znam ale chcę normalną pracę z pensją prezesa banku.
(2026.02.10)