Wybrany wątek opinii

GŁOSUJCIE DALEJ NA KO, to będziecie w zimę w sandałach chodzić !
(2026.02.10)
O ile będzie cię stać na sandały...
Bezproblemowy (2026.02.10)
Powrót do komentarzy