UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem jakie masz doświadczenie z pewnością gdzieś pracujesz i godzisz się na coś albo zawsze aktywnie możesz szukać pracy posiadając zatrudnienie. Opisałeś pracę specjalisty w danej branży. Nie róbmy demagogii, że studia robią z człowieka demona pracy. A kilka fakultetów to żaden plus tylko często szpagat w ścieżce edukacji. Doświadczenie albo przyuczenie i widać kto jest kto, samodzielność, zadaniowy charakter pracy, rzetelność. Firmy mają stworzone takie zespoły, że aplikują setki, a wybiera się najlepszych.


Anuluj