UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Misiek dwa lata temu przekonywał że to będzie dobry czas dla Elbląga. Dziś już wiemy że kłamał jak każdy KOwiec. Pora na jego odwołanie w demokratycznym referendum. Rada miejska także do odwołania i to bez dwóch zdań.

Głębokie zaniepokojenie