Wybrany wątek opinii

Wystarczy chcieć pracować i praca sie znajdzie. Ale po co..... lepiej leżeć i nic nie robić i właśnie stąd takie statystyki. Acha ludzie chcieliby zarabiać miliony i nic nie robić.
(2026.02.09)
No za 3600 to sam dymaj. Faktycznie więcej wyjecza socjala
(2026.02.10)
Tak rośnie nam pokolenie dej dej dej. Socjal lepszy niż etat.
(2026.02.10)
Powrót do komentarzy