Wybrany wątek opinii
Wystarczy chcieć pracować i praca sie znajdzie. Ale po co..... lepiej leżeć i nic nie robić i właśnie stąd takie statystyki. Acha ludzie chcieliby zarabiać miliony i nic nie robić.
Do moderacji
Odpowiedz
9
17
No za 3600 to sam dymaj. Faktycznie więcej wyjecza socjala
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Tak rośnie nam pokolenie dej dej dej. Socjal lepszy niż etat.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1