UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Misiek dwa lata temu przekonywał że to będzie dobry czas dla Elbląga. Dziś już wiemy że kłamał jak każdy KOwiec. Pora na jego odwołanie w demokratycznym referendum. Rada miejska także do odwołania i to bez dwóch zdań.
Głębokie zaniepokojenie