UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Misiek dwa lata temu przekonywał że to będzie dobry czas dla Elbląga. Dziś już wiemy że kłamał jak każdy KOwiec. Pora na jego odwołanie w demokratycznym referendum. Rada miejska także do odwołania i to bez dwóch zdań.

Głębokie zaniepokojenie

Anuluj