Wybrany wątek opinii

Przecież to proste wraca twusk wraca bezrobocie. Ale ja widzę na ulicach coraz więcej uśmiechniętych ludzi... W telewizjach rządowych ważne to co robi Tramp że Bąkiewicz że Ziobro... a o upadających firmach zwalnianych pracownikach o bezrobociu cisza.
(2026.02.09)
Witam. A przeczytał pan cały artykuł ze zrozumieniem? Analogiczna liczba była w rok 2021.Dalej w tekście jest "tak żle nie było od 2020 roku", czyli nie bardzo za Tuska. Po co takie ujadanie na polityków na prawo czy lewo, od tego nic się nie zmieni w tej kwestii
Piotrek z Elbląga (2026.02.10)
Demagog się znalazł.
(2026.02.10)
Powrót do komentarzy