A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ja chce pracować, naprawde ale oferty pracy są takei jaki rynek, firma X czy Y szuka jelenie do roboty i ma wymagania, a płaci 3600 albo niceałe 4 tysi, potem wiecej, ale nie rozumieją, że teraz 3600 to przy rodzinie to nic, wiec niech sami robią, wolę kombinować a oni ciagle szukają patrz ogłoszenia: wojcik leclrec, dre, halex, liralight czy brw i layman ciekawe dlaczego ciągle rotacja? Ludzie chca robić ale warunki musza być godne. W krismarze to na hali w lutym było 7 stopni! gdzie ustawowo to min 14-18 powinno, przeciągi, ludzie na - 11 robili i co? bo chcieli a potem im nei wypłacili kasy.... ; D nie kazdy w elblagu musi spełanić oczekiwania każdego pracowadwcy, wszyscy sie nie przeszkolą, nie wszyscy mogę i chcą być miksem zawodowym. a teraz odp. na pytanie dlaczego PUP nie załatwia pracy bezrobotnym? Dlaczego? Nie nie może, nie ma sili sprawczej, oni sa dobrzy w zasiłkach, skierowaniech na rozmowy jak pisać CV (zgroza!) albo kursy które nic nie wnosza, wiem bo przerabiałem.
W wielu obszarach gospodarczych miasto marnie sobie radzi. Hasło „Kiedyś wszystko będzie” można uznać za gospodarczy program Prezydenta Elbląga i lokalnej PO. Ale ja mam kulę palantir i widzę co będzie jak prawica w Elblągu będzie rządzić. Niczego nigdy nie będzie. Ruiny po fabrykach i zardzewiałe tramwaje. Rządy PiS-u i skrajnej prawicy w Elblągu są potrzebne jak salmonella w jajkach.
Prawda jest taka że 800+, pomoc z MOPS, itp i po co pracować jak można żyć na kosz państwa... A w pup zarejestrowany tylko po to aby mieć darmową opiekę lekarską... Pis tak rozleniwił socjalami że ich elektorat ma gdzieś prace. Miejsc pracy jest dużo, jak by ktoś chciał to by pracę sobie załatwił, ale po co?
"Jaki pan, taki kram, "
No to się uśmiechać. Wszystko sprzedadzą Niemcom a resztę dobija poryoanhmi podatkami. Leczyć się nie ma gdzie i za co Państwo tuska
No za 3600 to sam dymaj. Faktycznie więcej wyjecza socjala
Witam. A przeczytał pan cały artykuł ze zrozumieniem? Analogiczna liczba była w rok 2021.Dalej w tekście jest "tak żle nie było od 2020 roku", czyli nie bardzo za Tuska. Po co takie ujadanie na polityków na prawo czy lewo, od tego nic się nie zmieni w tej kwestii
Po co taki wielki gmach i ogromna ilość zatrudnionych ( ok 500) biurw do obsługi tak malej ilości bezrobotnych.