UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Może ze względu na oblodzone chodniki jutro nie pójdę do pracy, a dzieci do szkoły. Jest wiele takich miejsc w Elblągu, gdzie na chodniku jest bryła lodu, po której nie da się przejść, bo nie ma nawet skrawka odśnieżonego chodnika. Aż dziw, że do tych miejsc nie dociera Straż Miejska i nie egzekwuje odśnieżania u właścicieli tych chodników. Zwłaszcza że niektóre oblodzone chodniki są jedyną drogą dojscia do przejścia dla pieszych. Jako przykład mogę wskazać chodnik przy skrzyżowaniu Al. Odrodzenia z ul. Szarych Szeregów, po stronie gdzie był kiedyś postój Taxi. Może Portel pomógłby w tej sprawie pokazując takie miejsca. Proponuję zrobić szczególną kategorię na fotkę miesiąca - najbardziej niebezpieczny zimowy chodnik. A tym, którzy ulegną wypadkowi na takim nieodśnieżonym chodniku proponuję domagać się odszkodowania od tych na których ciążył obowiązek odśnieżenia. Niektóre miejsca są odpowiednio zadbane, by bezpiecznie przejść, a inne zupełnie nie.