Wybrany wątek opinii

Nie no maskara... W tym Elblągu to jest jak koniec świata, się spada.. A jak wyglądają perony na dworcu PKP ?? Prawie się zeslizgnelam pod pociąg. Brawo dla Urzedu Miasta i reszty "instytucji".
(2026.02.05)
Elbląg Bez Cenzury = PiS
(2026.02.06)
Powrót do komentarzy