Wybrany wątek opinii
Nie no maskara... W tym Elblągu to jest jak koniec świata, się spada.. A jak wyglądają perony na dworcu PKP ?? Prawie się zeslizgnelam pod pociąg. Brawo dla Urzedu Miasta i reszty "instytucji".
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
Elbląg Bez Cenzury = PiS
Do moderacji
Odpowiedz
2
1