UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę, że psimi odchodami po zimie powinni zająć się orędownicy wprowadzenia zakazu strzelania fajerwerków w noc sylwestrową. Skoro tak kochają zwierzęta, to niech też pokochają ich kupy.
Myślę, że psimi odchodami po zimie powinni zająć się orędownicy wprowadzenia zakazu strzelania fajerwerków w noc sylwestrową. Skoro tak kochają zwierzęta, to niech też pokochają ich kupy.