Wybrany wątek opinii

Nie trzeba wojny byscie stracili fason. Jak długo będą chodniki oblodzone nie oczyszczone. Czy ktoś rzadzi w tym mieście i działa czy tylko kasa na konto. Co zamalo jest was w um ratuszu. Czy ktoś za coś odpowiada. Kiedy zniknie ta składnica zlomu na szynach. Czym nas wozicie złomem konstal a na zdjęcia tzw ogórki. Od jutra zmiany a nie to precz że stołków.
(2026.02.05)
Nie wszystkie chodniki należą do miasta. Za odśnieżanie odpowiadają też inne podmioty, co których należy chodnik, np. spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, właściciele domów i lokali gospodarczych.
(2026.02.05)
Ale sluzby musza reafowac jesli wlasciciel sie miga od odsienieza chodnika.
(2026.02.06)
Powiedz to dyrekcji ZSTI w Elblągu, do której kompetencji należy utrzymanie czystości chodnika na ul. Zamkowej. Od lat nigdy nie był odśnieżany, a w tym roku jest pobojowisko! Grama piasku nie uświadczysz...
Poinformowany (2026.02.06)
Powrót do komentarzy