Wybrany wątek opinii
Nie trzeba wojny byscie stracili fason. Jak długo będą chodniki oblodzone nie oczyszczone. Czy ktoś rzadzi w tym mieście i działa czy tylko kasa na konto. Co zamalo jest was w um ratuszu. Czy ktoś za coś odpowiada. Kiedy zniknie ta składnica zlomu na szynach. Czym nas wozicie złomem konstal a na zdjęcia tzw ogórki. Od jutra zmiany a nie to precz że stołków.
Do moderacji
Odpowiedz
16
13
Nie wszystkie chodniki należą do miasta. Za odśnieżanie odpowiadają też inne podmioty, co których należy chodnik, np. spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, właściciele domów i lokali gospodarczych.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
Ale sluzby musza reafowac jesli wlasciciel sie miga od odsienieza chodnika.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Powiedz to dyrekcji ZSTI w Elblągu, do której kompetencji należy utrzymanie czystości chodnika na ul. Zamkowej. Od lat nigdy nie był odśnieżany, a w tym roku jest pobojowisko! Grama piasku nie uświadczysz...
Do moderacji
Odpowiedz
5
0