UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To prawda, może by tak urzędnicy z UM przeszli się po mieście i zobaczyli chodniki i alejki i też w parkach. Wszystko obsrane wszędzie. !!!


Anuluj