68
05.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@bbb - Witam. Był taki trend że ZIELONE LEWAKI OD, ,GP' wszystko blokowali!!!!! Wiatraki także!!!!! Bo ptaszki strącają!!!!!
POLAK 29 (2026.02.06)
Oni już dwadzieścia lat próbują trawę podgrzać na A8 - jedyne co potrafią to tylko gadać I bełkotać, że wiecie rozumiecie, że jest zima to musi być zimno, jedyne co potrafią to mogą coś zamknąć, zlikwidować, albo wstrzymać, -budowę, kursowanie - to im idzie najlepiej
D..z UM (2026.02.06)
Powiedz to dyrekcji ZSTI w Elblągu, do której kompetencji należy utrzymanie czystości chodnika na ul. Zamkowej. Od lat nigdy nie był odśnieżany, a w tym roku jest pobojowisko! Grama piasku nie uświadczysz...
Poinformowany (2026.02.06)
Elbląg Bez Cenzury = PiS
(2026.02.06)

info

1  
  1
Elbląg Bez Cenzury = PiS
(2026.02.06)
bezmózg
(2026.02.06)
@bbb - Wiatr to ty możesz mieć z suszarki do włosów. Wziąłeś pod uwagę ile wiatraki prądu wyprodukują, jakie będą straty w przesyle po sieci? Wziąłeś pod uwagę że wiatr cały czas nie wieje? Węgiel kiedyś się skonczy i trzeba myśleć o innym źródle energii ale nie o wiatrakach i fotowoltaice. Weź się chłopie ogarnij bo te kocopoły które pier... to już nawet śmieszne nie są. Przy dzisiejszej wiedzy to jest żenujące.
kgkjhk (2026.02.06)
opasy już chodziły latem, po co mają marznąc zimą.....
(2026.02.06)