A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@bbb - Witam. Był taki trend że ZIELONE LEWAKI OD, ,GP' wszystko blokowali!!!!! Wiatraki także!!!!! Bo ptaszki strącają!!!!!
Oni już dwadzieścia lat próbują trawę podgrzać na A8 - jedyne co potrafią to tylko gadać I bełkotać, że wiecie rozumiecie, że jest zima to musi być zimno, jedyne co potrafią to mogą coś zamknąć, zlikwidować, albo wstrzymać, -budowę, kursowanie - to im idzie najlepiej
Powiedz to dyrekcji ZSTI w Elblągu, do której kompetencji należy utrzymanie czystości chodnika na ul. Zamkowej. Od lat nigdy nie był odśnieżany, a w tym roku jest pobojowisko! Grama piasku nie uświadczysz...
Elbląg Bez Cenzury = PiS
Elbląg Bez Cenzury = PiS
bezmózg
@bbb - Wiatr to ty możesz mieć z suszarki do włosów. Wziąłeś pod uwagę ile wiatraki prądu wyprodukują, jakie będą straty w przesyle po sieci? Wziąłeś pod uwagę że wiatr cały czas nie wieje? Węgiel kiedyś się skonczy i trzeba myśleć o innym źródle energii ale nie o wiatrakach i fotowoltaice. Weź się chłopie ogarnij bo te kocopoły które pier... to już nawet śmieszne nie są. Przy dzisiejszej wiedzy to jest żenujące.
opasy już chodziły latem, po co mają marznąc zimą.....