UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Real - Nie no rządzący są TYLKO od brania pieniędzy i od przywilejów - ty jesteś tak tak wyrachowanym cynicznym partyjniakiem czy tym ciemnym ludem co to kupi wszystko i wszystko da sobie wmówić, że się nie da bo coś tam....


Anuluj